Penzion Kaplice Vinický dvůr
Penzion Vinický dvůr ubytování Kaplice Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Vinický dvůr / Kaplice

Rodinný penzion Vinický dvůr s lázničkami ve stylové usedlosti na polosamotě nabízí domácí kuchyni a komfortní ubytování. Šumava je místem nádherné přírody a mnoha památek i zajímavostí, které stojí za to shlédnout.

Penzion Vinický dvůr ubytování
Příjemné a pohodlné ubytování na Šumavě v zrekonstruované usedlosti je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i skupiny turistů a kolařů. Tři samostatná apartmá, rodinný pokoj a třílůžkové pokoje. Wi-fi internet zdarma. 

Kaplice Vinický dvůr služby
Ubytování funguje celoročně, centrální vytápění. Přiobjednat lze snídaně či polopenze. Možnost přistýlky, dětská postýlka s lůžkovinami a povlečením zdarma, ubytování dětí do 3 let zdarma. Pes po dohodě (pouze malé plemeno) - za poplatek. Balíčky a wellness pobyty - informace na vyžádání. Lůžka jsou vybavena přikrývkami s povlečením, ručníky k dispozici. Celý objekt je napojen na vodovod s výbornou vodou. Příjemný dvůr s dětským koutkem, venkovním bazénem a možností posezení.

Penzion Vinický dvůr relaxační služby
Ke svému pobytu můžete využít nabídku individuální péče v komorním prostředí v oblasti rekondice či v oblasti relaxačních procedur. Rádi Vám zde pomohou s výběrem vhodného cvičení s ohledem k Vašemu zdravotnímu stavu a poradí s volbou wellness procedur. Můžete si zvolit relaxační pobyt či jednotlivé procedury. Fyzioterapie - aromaterapie - reflexní terapie a masáže - pedikúra - manikúra - baňkování - sauna.

Penzion Vinický dvůr stravování
Bohaté snídaně. Večeře je jednotná, teplá - venkovská jídla s velkým podílem zeleniny a bez použití polotovarů, s ohledem na dětské hosty a zásady zdravého stravování. Ochutnáte jídla podle místních a rodinných receptů. Kuchyňky v apartmánech jsou plně vybaveny - chladnička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, el.vařič, nádobí...

Apartmá "Na pavlači"
Obytná místnost s kuchyňským koutem a krbovými kamny, ložnice (4 lůžka a 1 přistýlka, dětská postýlka) a koupelna s WC. 2 přistýlky v obytné místnosti jsou možné.

Apartmá "Na bráně"
Obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice (4 lůžka a dětská postýlka) a koupelna s WC. V obytné místnosti je možná 1 přistýlka.  

Rodinný pokoj "Kočičí"
Netradiční velký pokoj, vlastní koupelna s WC. Pokoj je vybaven malou chladničkou a rychlovarnou konvicí. Jsou zde 3 lůžka a dětská postýlka. 1 přistýlka je možná. Pokoj má samostatný vstup a předsíňku.

Pokoje "Mateřidouška" a "Ořešák"  
- se třemi lůžky a vlastní koupelnou s WC. Před pokojem je minikuchyňka (dřez, chladnička a rychlovarná konvice), která není určená k vaření, pouze pro přípravu nápojů. Tato minikuchyňka je společná pro oba pokoje - spojením tak mohou sloužit jako komfortní dvouložnicové apartmá s dvojím příslušenstvím.

Apartmá "Vejminek"
Obytná místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice - každá má dvě lůžka, a koupelna s WC.

V rodinném penzionu "Vinický dvůr" naleznete příjemné ubytování, Šumava vás okouzlí svou divokou tajuplností. Spojte pohodlí, relaxaci a poznávání přírodních krás.
Penzion Kaplice Vinický dvůr - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kaplice Vinický dvůr -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kaplice Vinický dvůr -  je k dispozici letní terasaPenzion Kaplice Vinický dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kaplice Vinický dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kaplice Vinický dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kaplice Vinický dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou