Penzion Kaplice Vinicky dvur
Penzion Vinicky dvur ubytovanie Kaplice Aktuálne počasie skoro zataženo
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s
 
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Vinicky dvur / Kaplice

Rodinný penzión Vinický dvor s malinkými kúpeľami v štýlovej usadlosti na polosamote ponúka domácu kuchyňu a komfortné ubytovanie. Šumava je miestom nádhernej prírody a mnohých pamiatok i zaujímavostí, ktoré stojí za to vidieť.

Penzion Vinický dvur ubytovanie
Príjemné a pohodlné ubytovanie na Šumave v zrekonštruovanej usadlosti je vhodné nielen pre rodiny s deťmi, ale i skupiny turistov a bicyklistov. Tri samostatné apartmány, rodinná izba a trojlôžkové izby. Wi-fi internet zdarma.

Kaplice Vinický dvor služby
Ubytovanie funguje celoročne, centrálne vykurovanie. Priobjednať možné raňajky alebo polpenziu. Možnosť prístelky, detská postieľka s lôžkovinami a obliečkami zdarma, ubytovanie detí do 3 rokov zdarma. Pes po dohode (len malé plemeno) - za poplatok. Balíčky a wellness pobyty - informácie na vyžiadanie. Lôžka sú vybavené prikrývkami s obliečkami, uteráky k dispozícii. Celý objekt je napojený na vodovod s výbornou vodou. Príjemný dvor s detským kútikom, vonkajším bazénom a možnosťou posedenia.

Penzion Vinický dvor relaxačné služby
K svojmu pobytu môžete využiť ponuku individuálnej starostlivosti v komornom prostredí v oblasti rekondície či v oblasti relaxačných procedúr. Radi Vám tu pomôžu s výberom vhodného cvičenia vzhľadom k Vášmu zdravotnému stavu a poradia s voľbou wellness procedúr. Môžete si zvoliť relaxačný pobyt či jednotlivé procedúry. Fyzioterapia - aromaterapia - reflexná terapia a masáže - pedikúra - manikúra - bankovanie - sauna.

Penzión Vinický dvor stravovanie
Bohaté raňajky. Večera je jednotná, teplá - vidiecka jedlá s veľkým podielom zeleniny a bez použitia polotovarov, s ohľadom na detských hostí a zásady zdravého stravovania. Ochutnáte jedlá podľa miestnych a rodinných receptov. Kuchynky v apartmánoch sú plne vybavené - chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, el.vařič, riad ...

Apartmán "Na pavlači" - Obytná miestnosť s kuchynským kútom a krbovými kachľami, spálňa (4 lôžka a 1 prístelka, detská postieľka) a kúpeľňa s WC. 2 prístelky v obytnej miestnosti sú možné.

Apartmán "Na bráne" - Obytná miestnosť s kuchynským kútom, spálňa (4 lôžka a detská postieľka) a kúpeľňa s WC. V obytnej miestnosti je možná 1 prístelka.

Rodinná izba "Kočičí" - Netradične veľká izba, vlastná kúpeľňa s WC. Izba je vybavená malou chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Sú tu 3 lôžka a detská postieľka. 1 prístelka je možná. Izba má samostatný vstup a predsienku.

Izby "Materina dúška" a "Orešák" - trojlôžkové s vlastnou kúpeľňou s WC. Pred izbou je minikuchynka (drez, chladnička a rýchlovarná kanvica), ktorá nie je určená na varenie, len na prípravu nápojov. Táto minikuchynka je spoločná pre obidve izby - spojením tak môžu slúžiť ako komfortný dvojspálňový apartmán s dvojitým príslušenstvom.

Apartmán "Vejminek" - Obytná miestnosť s kuchynským kútom, 2 spálne - každá má dve lôžka, a kúpeľňa s WC.

V rodinnom penzióne "Vinický dvor" nájdete príjemné ubytovanie, Šumava vás očarí svojou divokou tajuplnosťou. Spojte pohodlie, relaxáciu a poznávanie prírodných krás.
Penzion Kaplice Vinicky dvur - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kaplice Vinicky dvur - možnosť pripojenia na internetPenzion Kaplice Vinicky dvur - k dispozícii letná terasaPenzion Kaplice Vinicky dvur - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Kaplice Vinicky dvur - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Kaplice Vinicky dvur - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kaplice Vinicky dvur - Izby s vlastnou toaletou